KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 13767381
nr 1376 7381
Sidenmålningar
3 st, Kina. Signerad. Motivet: 30x36 cm, yttermått inklusive ram: 42x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:17:15
300 kr
350 kr
500 kr
600 kr
800 kr